Květen 2008

Češi si generálku pochvalovali, mrzel je obdržený gól

31. května 2008 v 10:31 | r.r. |  EURO 2008 - zajímavosti
Čeští fotbalisté si po výhře 3:1 v přípravném utkání se Skotskem pochvalovali, jak dobře jim vyšla generálka před mistrovství Evropy. Reprezentanty potěšily tři pěkné branky, pouze je mrzelo, že neudrželi čisté konto. Hráče teď čeká dvoudenní volno, které chtějí využít k maximálnímu odpočinku a návštěvě nejbližších.

Petr Forgo (Agro Stružná), 1978
1. DK projednala tyto žádosti o prominutí zbytku trestu:
Roman Kaňka (FK Verušičky), 1969 - DK žádosti nevyhovuje
Roman Bílý (Slavia Junior KV), 1976 - DK žádosti vyhovuje, trest se ruší
2. DK trestá Michala Kerekaniče (SC Stanovice), 1953 zákazem výkonu všech funkcí spojených s mistrovskými utkáními SC Stanovice na 1 měsíc nepodmíněně za nevhodné chování vůči rozhodčímu.
V Karlových Varech 29. 5. 2008
Zapsal: Jiří Špak

Zápis ze schůze VV OFS ze dne 29. 5. 2008

30. května 2008 v 16:16 | r.r. |  Zprávy OFS K. Vary

Češi budou patřit k nejstarším. Koller vládne střelcům

29. května 2008 v 16:43 | r.r. |  EURO 2008 - zajímavosti
Na blížícím se Euru bude Česká reprezentace obhajovat bronz jako čtvrtý nejstarší tým turnaje. V jeho středu bude Jan Koller, nejlepší střelec ze všech nominovaných hráčů. Nejvíc reprezentantů pro Euro dodaly Olympique Lyon a Panathianikos Atény.

22. kolo III. třída + ostatní třídy - výsledky

24. května 2008 v 20:29 | r.r. |  Sezóna 2007/2008

SOKOL OLŠOVÁ VRATA - JAVOR BRAŽEC 0:3 (0:3)

Bražec si zajel do Olšových Vrat pro povinné tři body. Bražeckým vyšel tradičně první poločas. Nejprve se trefil Vladimír Pancner ve 12. minutě 0:1. Druhý zářez udělal v 17. minutě trenér Bražce Jaroslav Rypar, který musel nastoupit pro nedostatek hráčů hned od začátku 0:2. Skóre uzavřel v 35. minutě Lukáš Rambousek 0:3.
Druhý poločas už Javor spíše udržoval výsledek s občasnými nájezdy na braku hostů.
Sestava Javoru Bražec: Novák Jiří - Reichel Zdeněk, Cibulka Jiří, Rehák Petr, Kozler Jaromír - Rambousek Lukáš (K), Forgo Marek ( 68. min. Kuciak Josef ), Pancner Vladimír, Čurha Petr - Rypar Jaroslav ( 89. min. Macek Pavel ), Granec Jan
Trenér: Rypar Jaroslav
Olšová Vrata-Javor Bražec 0:3 (0:3)
Střelci - 12. min. Pancner Vladimír, 17. min. Rypar Jaroslav, 35. min. Rambousek Lukáš

TJ JAVOR BRAŽEC - EP MERKLÍN 1:1 (1:1)

Javoru se po získání bodu s EP Merklín podařilo poskočit o jedno místo v tabulce víšše.
Hosté vsítili svůj gól ve 39. minutě z pokutového kopu po faulu Jiřího Nováka na útočníka Merklína. Javoru se podařilo srovnat skóre ve 45. minutě jmenovitě Vladimírem Pancnerem.
Sestava Javoru: Novák Jiří - Kozler Jaromír, Zeman Jaroslav, Rehák Petr, Kuciak Josef - Rambousek Lukáš, Cibulka Jiří, Forgo Marek, Čurha Petr (73. min Granec Lukáš) - Kozler Václav (K), Pancner Vladimír.
Na lavičce byli připraveni: Granec Jan, Kuneš Petr, Šťovíček Miroslav
Žlutá karta: 77. min. Granec Lukáš.
Rozhodčí: Hrubý Vít

Brigáda 17. května 2008

17. května 2008 v 11:54 | r.r. |  Aktuality
Dík patří Péťovi Čurhovi, Jendovi Grancovi, Jardovi Kozlerovi, Járovi Ryparovi, Robertovi Ryparovi a Pavlu Mackovi za účast na sobotní brigádě. Doufejme že pro příští víkend se nás přihlásí více. Ostatní mohou sledovat kdo má ten charakter pomoci bražeckému fotbalu. Jsou tací, kteří se omluvili a tací, kteří se ani neozvou.

15. května 2008 v 21:00 | r.r. |  Sezóna 2007/2008
Nedělní zápas Javoru Bražec se Slavií Junior Karlovy Vary byl kontumován 0:3 ve prospěch Javoru Bražec. Stalo se to co jsme předpokládali ještě před začátkem utkání hned jak jsme viděli hráče, který původně hraje za jiný tým. Nijak nechci omlouvat původní výsledek, ale našim cílem v tomto zápase ušetřit zraněné hráče, aby doléčili své šrámy ze zápasů s Údrčí a Pilou. Byl to risk. Doufáme, že se nám to vrátí v dalším zápase a věříme, že se nám podaří k těmto darovaným bodům přidat nějaké z domácího zápasu s Merklínem. Zápas začíná v neděli v tradiční čas ve 1400 hodin.

20. kolo III. třídy + další výsledky

11. května 2008 v 13:57 | r.r. |  Sezóna 2007/2008
SLAVIA JUNIOR KARLOVY VARY - TJ JAVOR BRAŽEC 5:0 (2:0)
Vzhledem k tomu, že po výsledkové stránce není dle mého tvrzení ještě utkání rozhodnuto, nebudu se k tomuto zápasu nějak vyjadřovat.
Sestava Javoru: Novák Jiří - Kozler Jaromír, Pancner Vladimír, Granec Ladislav Granec Jan, - Granec Lukáš ( 67. min. Macek Pavel ), Cibulka Jiří, Rambousek Lukáš, Čurha Petr - Kozler Václav ( 46. min. Rypar Jaroslav ), Kuneš Petr
Pro zranění nemohly nastoupit Šťovíček Miroslav, Forgo Marek, Reichel Zdeněk, Zeman Jaroslav, Kuciak Josef a pro pracovní vytíženost Rehák Petr. S Hajduckým Milanem jsme se dohodly o ukončení hostování v Bražci.
Rozhodčí: Kaucký Jiří

14. KOLO DOHRÁVKA

9. května 2008 v 10:37 | r.r. |  Sezóna 2007/2008

BražecPila B4:6(4:0)
Branky: Pancner Vladimír 4 - Mudra Rudolf 2, Brožík Rudolf 2, Matoušek Ladislav, Šimůnek Vlastimil; Rozhodčí: Dvořák Jiří; ŽK:0 - Glaser Petr, Šimůnek Vlastimil

TJ JAVOR BRAŽEC - STST ÚDRČ 4:3 (2:3)

Kdo shlédl nedělní zápas Javoru s Údrčí bude jistě souhlasit, že zápas ovlivnily dvě věci. První co zápas ovlivnilo bylo to, že se nedostavil delegovaný rozhodčí ( tím nechci kritizovat laika - Tomáše Rolníka, který zápas odřídil ) druhá věc byl stav hřiště, na kterém se hrálo.
Do zápasu lépe vstoupil Javor, ale tomu se nepodařilo překonat golmana hostů. A tak přišel ve 12. minutě trest v podobě proměnění prvního nájezdu hráčů Úrče na bránu domácích - 0:1. Přítomní diváci čekali, že to hráče Bražce přinutí začít hrát fotbal, který přinese gólový efekt. Ale v 16. minutě přišla druhá branka, která byla podobná té první jak přes "kopírák" - 0:2. Po několikátém zastřelování se konečně ve 26. minutě trefil do branky hostů Venca Kozler - 1:2. Když už to vypadalo, že by Bražec mohl vyrovnat uštědřily ve 29. minutě Udrčtí hráči Bražeckým další políček - 1:3. Udrčské oslavi nebrali konce. To však ještě nikdo z přítomných netušil, že Údrči došel střelný prach. Těsně před koncem první půle byli Udrčští zadáci nuceni zatáhnout za ruční brzdu v podobě faulu na unikajícího Marka Forga. Jelikož faul byl na hranici malého vápna rozhodčí nechal kopat pokutový kop. Penaltu ve 44. minutě k radosti Bražeckých proměnil Venca Kozler - 2:3. Za tohoto se šlo také o poločasu do šaten.
Do druhé půle nastoupil místo Josefa Kuciaka Milan Hajducký, který tak vlastně nastoupil proti svému mateřskému klubu, neboť je v Bražci na hostování právě z Údrče. A bylo to na jeho kvalitě znát. Kdyby mu to vydrželo i do zbytku sezóny. Ve druhé půli však šel Bražec za svým velkým cílem a to po zisku tří bodů z tohoto zápasu. V 53. minutě si postavil míč za hranici velkého vápna Vláďa Pancner a nařízeným přímím kopem vyrovnal na 3:3. Vyrovnání přineslo do řad hostů nervozitu. Začalo se na hřišti přiostřovat. V 67. minutě musel odstoupit ze hřiště pro zranění Marek Forgo, kterého nahradil Lukáš Granec. Hrálo se více méně na půlce hostů a všichni přítomni tlačily Javor k touženému vítězství. To se stalo skutečností když v 72. minutě byl důsledný při závaru před brankou Jenda Granec a skóroval tak na konečných 4:3. Jen škoda dalšího zranění hráče Javoru, střelce vítězné branky Jana Grance a žluté karty pro Jiřího Cibulku. Ten bude ve čtvrtek 8. května Javoru chybět při dohrávce zápasu s Pilským "B". Statistika 2007/08 - ZDE.
TJ JAVOR BRAŽEC - STST ÚDRČ "A" 4:3 (2:3)
Střelci Javoru: 26. min. Kozler V., 44. min. PK Kozler V., 53. min. Pancner V., 72. min. Granec J.
Žlutá karta - Cibulka J.
Rozhodčí: laik

Bacardi KVSl.Junior KV5:3(1:2)
Branky: Trojáček Martin 2, Marek Libor, Brett Daniel, Lysák Tomáš - Ferenc František, Bílý Roman, Bledý Josef; Rozhodčí: Vašek Jan; ŽK: 0:1

N.HamryPotůčky3:1(1:1)
Branky: Dejl Karel 2, Pazdera Jiří - Zralý Jindřich; Rozhodčí: Hrubý Vít; ŽK: 1:1

KyselkaMerklín3:0(0:0)
Branky: Hlaváč Josef 2, Horvát Tomáš; Rozhodčí: Dvořák Jiří; ŽK: 2:2; ČK: 0:2

Pila BAbertamy4:1(2:1)
Branky: Šimůnek Vlastimil, Mudra Rudolf, Pokrupa Jozef, Brožík Rudolf - Häuser Richard; Rozhodčí: Bauer Lukáš; ŽK: 2:1