Duben 2008

18. kolo - III. třída

28. dubna 2008 v 16:11 | r.r. |  Sezóna 2007/2008

JAVOR BRAŽEC - BACARDI K. VARY 2:5 (1:2)

Javor Bražec se poprvé na jaře představil svým fanouškům na domácím hřišti. Trenérovi se konečně hlásilo do hry více než 11 hráčů, jak tomu bylo poslední dva zápasy. Chyběli pouze Šťovíček Miroslav, Kuneš Petr a Reichel Zdeněk pro zranění a Forgo Marek z neohlášeného důvodu. Na lavičku náhradníků se posadil Vladimír Pancner, který byl ze zápasu s Kyselkou odvezen sanitkou pro zranění hlavy.
Skóre otevřeli hosté již v 9. minutě 0:1. Poté musel domácí tým střídat. Ve 14. minutě musel ze hry odstoupil Granec Ladislav, kterého nahradil Pancner Vladimír. Dvě minuty na to se hosté prostřelili Jirku Nováka v brance Javoru a v 16. minutě to vypadalo s Bražcem špatně - 0:2. Naštěstí se ve 20. minutě podařilo Jendovi Grancovi po nádherné přihrávce od Jirky Cibulky střelit kontaktní branku na 1:2. Za tohoto skóre zkončila první půle.
Druhou půlku začali hosté z varů opětovným tlakem, ze kterého se Bacardi podařilo skórovat. Bražečtí však nemuseli smutnit, neboť rozhodčí branku pro ofsaid neuznal. A jak to většinou říká "nedáš dostaneš" dalším skórujícím byli domácí. Jmenovitě Kozler Jaromír v 53. minutě na polovině hřiště napřáhl a překonal tak pěkným padáčkem golmana Bacardi - 2:2. Na bražeckém hřišti propukli velké oslavi neboť to byl první gól tohoto obránce z Bražce. V 59. minutě však nastala pro Javor ošemetná situace. A to po tom co jeden z bránících hráčů Bražce zahrál v pokutovém území rukou a rozhodčí Štěrba st. nekompromisně ukázal na značku pokutového kopu. Ale Jirka Novák jak již po několikáté směr kopnuté penalty vystihl a na dvakrát ji zlikvidoval. Bražec dlouho bránil a věřil v udržení tohoto výsledku. Hosté však splnili do puntíku roli favorita a postupně v 64., 67. a 84. upravili na konečný výsledek 2:5. Při pohledu na tabulku to vypadá, že se s týmem Bacardi Karlovy Vary nějaký rok v soutěži nepotkáme a tak sečteno a podtrženo dva společný zápasy s výsledkama 1:5 a 2:5 nejsou tak hrozné.
TJ JAVOR BRAŽEC-DC BACARDI KARLOVY VARY 2:5 (1:2)
Střelci Bražce: 20. min. Granec Jan a 53. min. Kozler Jaromír
Rozhodčí: Štěrba V. st.
Sestava Javoru: Novák Jiří - Rehák Petr, Zeman Jaroslav, Kuciak Josef, Kozler Jaromír - Rambousek Lukáš, Cibulka Jiří, Čurha Petr (68. min. Hajducký Milan), Granec Ladislav ( 14. min Pancner Vladimír) - Granec Jan, Kozler Václav.
Ke střídání byli ještě připraveni: Macek Pavel, Mastný Václav.

20. dubna 2008 v 8:36 | r.r. |  Sezóna 2007/2008

ZŘÍDLA KYSELKA - TJ JAVOR BRAŽEC 7:1 (5:1)

Zápas pro Javor Bražec začal velmi dobře. Již v 10. minutě byl při svém průniku obranou faulován Marek Forgo a rozhodčí bez diskuse u kázal na značku pokutového kopu. Penaltu s přehledem proměnil Venca Kozler.
Jenomže fotbalový osud tomu chtěl jinak a v 15. minutě, při jednom nevinném obranném hlavičkovém souboji se střetl Láďa Pancner s útočníkem hostů. Na hřišti se odhrála situace, se kterou se většina účastníků na hřišti nikdy nesetkala a nebo ji mohla vidět v televizi. Láďa Pancner po souboji zústal ležet v nehybném stavu. Všichni jsme věděli, že je zle a tak jsme zavolali rychlou záchranou službu. Láďa se po 10. minutách probral ze šoku po silném otřesu mozku a tak musel být odvezen do Karlovarské nemocnice. Tímto patří dík i lavičce domácích, kteří duchapřítomně pomohly hráčovi.
Od té chvíle jsme se soustředili více na to jak je to s naším kamarádem než jak zápas dopadne.
Do druhé půle ještě musel nastoupit trenér místo zraněného Petra Kuneše, takže bražečtí 75. minut o deseti. Nevím kdo bude hrát další zápas, když máme tak velikou marodku. Již do tohoto zápasu pro zranění nemohly nastoupit Jaroslav Zeman, Pepa Kuciak, Míra Šťovíček a Milan Hajducký. A když se k tomu přidá pracovní vytíženost jednoho nabo i více hráčů, nevím co budeme dělat?!
Hostům se podařilo vyrovnat ve 25. minutě. Další branky domácí přidali v časech 32., 36., 38., 41., 56. a 83. minutě.
Sestava Javoru:
Novák Jiří - Rehák Petr, Pancner Vladimír, Kozler Jaromír, Kuneš Petr (46. minuta Rypar Jaroslav) - Rambousek Lukáš, Cibulka Jiří, Čurha Petr, Forgo Marek - Kozler Václav, Granec Jan
Zápas dobře řídil rozhodčí Maxant.

KLUCÍ LÁĎA VÁS VŠECHNY POZDRAVUJE A TĚŠÍ SE NA NEDĚLNÍ ZÁPAS S BACARDI!!

Zápis ze schůze DK ze dne 17. 4. 2008

18. dubna 2008 v 17:02 | r.r. |  Zprávy OFS K. Vary

Zápis ze schůze STK ze dne 17. 4. 2008

18. dubna 2008 v 17:00 | r.r. |  Zprávy OFS K. Vary

Turnaj v kopané se blíží

18. dubna 2008 v 11:30 | r.r. |  MEMORIÁL L. KUPSKÉHO 2008
Výkonný výbor TJ Javor Bražec se na svém zasedání dne 15. dubna jednotně odsouhlasil, že na MEMORIÁL LADISLAVA KUPSKÉHO 2008, který se bude konat 12. července 2008 budou přizvání tyto týmy:
  • FK VERUŠIČKY
  • STARÁ CHODOVSKÁ
  • AGRO STRUŽNÁ
  • KARLOMIX HORNÍ SLAVKOV
  • TJ DĚPOLTOVICE
  • TJ JAVOR BRAŽEC
Věříme, že se nám zástupci oslovených týmů ozvou co nejdříve.
Účast všech týmů potvrzena. Zřídla Kyselka účast odmítla a tak po dlouhých letech bude na našem turnaji chybět. Škoda!! Nahradí je nevyspitatelný tým z Verušiček.

Údrč : Abertamy 5:0 (2:0)
Branky: Záluský Radek 3, Tomka Josef, vlastní; Rozhodčí: Fiala Petr; ŽK: Gallšneider Josef- 0
Olšovy Vrata : Nové Hamry 2:0 (2:0)
Merklín : Pila B 3:4 (2:1)
Branky: Vodrážka Jiří, Chomát Petr, Kubala Lukáš - Brožík Rudolf 2, Mudra Rudolf, vlastní; Rozhodčí: Laik
Slavia Junior K. Vary : Chyše B 1:4 (1:3)
Branky: Bílý Tomáš - Dorňák Miroslav 2, Zásněta Michal, Štědronský Luboš; Rozhodčí: Hrubý Vít; ŽK: Bílý Roman - Molnár Petr, Varga Ladislav, Petříček Radek; ČK: Harang Miroslav - 0
Bacardi K. Vary : Zřídla Kyselka 4:3 (2:0)
Branky: Zoka Tomáš 2, Sklenář Radek, Mestl Josef - Cupal Luboš 2, Hlaváč Josef; Rozhodčí: Suchan Martin; ŽK: Trojáček Martin, Tulák Jindřich, Sirotňák David - Čada Petr

Jiří Halaburt (Sokol Pernink), 1973 1 SU (4 ŽK) od 6. 4. 2008
1. DK projednala tyto žádosti o prominutí zbytku trestu:
František Hrdý (SC Stanovice), 1968 - DK žádosti vyhovuje, trest se ruší
V Karlových Varech 10. 4. 2008
Zapsal: Jiří Špak

Zápis ze schůze STK ze dne 10. 4. 2008

12. dubna 2008 v 12:29 | r.r. |  Zprávy OFS K. Vary
1. STK schvaluje výsledky 15. kola OP mužů, III. třídy a OP žáků. Dále STK schvaluje výsledky14. kola obou skupin IV. tříd.