VÝSLEDKY 8. KOLA III. TŘÍDY A DALŠÍCH SOUTĚŽÍ

29. září 2007 v 20:10 | r.r. |  Sezóna 2007/2008

JAVOR BRAŽEC - SLAVIA JUNIOR KARLOVY VARY 3:4 (3:2)

Bražec- Javor Bražec sehrál pohledný fotbal, žel bez bodového zisku.
Do zápasu lépe vstoupily hosté. Hned z první šance po zaváhání domácí obrany ve 2. minutě otevřeli skore 0:1. Domácí se týmu, který ještě minulý rok hrál okresní přebor nezalekli a v 8. minutě nádhernou střelou vyrovnal na 1:1 domácí Jiří Cibulka. Hosté si to taktéž nenechali líbit a v krátké době opět skorovali a to v 15. minutě 1:2. Poté se do hry pustil s vervou sobě vlastní Václav Kozler, který nejprve ve 21. minutě vyrovnal a v 39. minutě skore otočil pěknou střelou z dálky do pravého růžku brány hostů. V první půli bohaté na góly stihl Roman Bílý už jen dostat žlutou kartu ( v dresu Javoru Bražec poslední, neboť se dohodl s Bražcem na ukončení hostování a návratu do Sl. Junior K. Vary ).
Do druhé půle nastoupil Javor již bez zmiňovaného Romana Bílýho, kterého na hřišti vystřídal Milan Hajducký. V 50. minutě po zákeřném faulu musel odstoupit ze zápasu se zraněním Zdeněk Reichel. Na hřiště přišel Petr Kuneš. Javor Bražec držel Slavii na jejich půlce a konal nájezd za nájezdem na branku hostů, ale bez golového efektu. A tak se stalo, že se hostům z ojedinělého útoku v 68. minutě podařilo vyrovnat na 3:3. Domácí branka očividně zlomila a tak jen přihlížely jak Slavia v 73. minutě střelila vítěznou branku na 3:4. V 75. minutě ještě zkusil trenér domácích oživit hru Javoru vystřídáním Petra Čurhy za, kterého nastoupil Tomáš Rolník. Javoru se všek skorovat v zápase již nepodařilo. Zápas řídil soupeřem ve druhé půli dosti zastrašený rozhodčí Dvořák.
Sestava Javoru: Novák Jiří, Kozler Jaromír, Zeman Jaroslav, Šťovíček Miroslav, Reichel Zdeněk (50. min. Kuneš Petr), Rambousek Lukáš, Čurha Petr (75. min. Rolník Tomáš), Bílý Roman (46. min. Hajducký Milan), Pancner Vladimír K, Kozler Václav, Cibulka Jiří.

27. září 2007 v 22:07 | r.r. |  Zprávy OFS K. Vary
1. STK schvaluje výsledky 6. kola všech soutěží OFS. Dále STK schvaluje výsledky 3. turnaje soutěže Minižáci-starší.
Utkání OP mužů KSNP Sedlec - Sokol Sadov řídil laik.
2. STK bere na vědomí žádost oddílu STST Údrč o odehrání zbývajících utkání podzimní části soutěží na hřištích soupeřů (výměny pořadatelství, popř. dohody). Důvodem je zcela poničená hrací plocha v Údrči od divoké zvěře.
STK schvaluje po oboustranné dohodě žádost oddílu STST Údrč o výměnu pořadatelství oproti RS takto:
III. třída
10. kolo: EP Merklín - STST Údrč SO 20. 10. 2007 15:30 hod.
12. kolo: Sokol Olšová Vrata - STST Údrč SO 3. 11. 2007 14:00 hod.
IV. třída
7. kolo: FK Verušičky - STST Údrč B NE 30. 9. 2007 14:00 hod.
STK schvaluje po oboustranné dohodě žádost oddílu STST Údrč o změnu hřiště oproti RS takto:
FC Buldoci KV - TJ Vojkovice ČT 4. 10. 2007 17:00 hod. UMT Drahovice
Čechie Dalovice - Sokol Chyše ČT 4. 10. 2007 16:00 hod.
Sokol Útvina - TJ Jáchymov ČT 4. 10. 2007 16:00 hod.
Ol. Hroznětín - FK Nová Role ČT 4. 10. 2007 16:00 hod.
Sokol Štědrá - Sokol Pernink ČT 4. 10. 2007 16:00 hod.
4. Upozorňujeme oddíly na zasílání přihlášek na trenérský kurz licence "C", který se uskuteční koncem měsíce listopadu. Přihlášky zasílejte do 20. 10. 2007 na sekretariát OFS.

Roman Bílý (Slavia Junior KV), 1976
1. DK projednala tyto žádosti o prominutí zbytku trestu:
Luděk Vávra (Sokol Olšová Vrata), 1962 - DK žádosti nevyhovuje
Tomáš Karfiol (Bacardi KV), 1976 - DK žádosti vyhovuje částečně, trest se mění na
podmíněný, a to na 1 SU do 20. 12. 2007
2. DK uděluje pokutu 500 Kč oddílu DC Bacardi Karlovy Vary za nedostatečnou pořadatelskou službu (opakovaně).
V Karlových Varech 20. 9. 2007

Zápis ze schůze STK ze dne 20. 9. 2007

21. září 2007 v 16:11 | r.r. |  Zprávy OFS K. Vary
1. STK schvaluje výsledky 5. kola všech soutěží OFS. Dále STK schvaluje výsledky 1. a 2. turnaje soutěže Minižáci-starší. STK schvaluje i výsledek finále okresního poháru SK Božičany - KSNP Sedlec (3 : 2).
Delegovaný rozhodčí se nedostavil na utkání IV. třídy TJ Počerny - Slavoj Bečov B.
2. STK pokutu 600 Kč oddílu DC Bacardi Karlovy Vary za nedodržení ustanovení SŘ (způsobení pozdního zahájení utkání + neposkytnutí občerstvení rozhodčímu).
3. STK schvaluje po oboustranné dohodě žádost oddílu STST Údrč o změnu výkopu oproti RS takto:
III. třída
6. kolo:STST Údrč- Javor Bražec SO 22. 9. 2007 16:30 hod. hř. Bochov
4. STK nařizuje oddílu Sokol Žlutice uhradit do 4. 10. 2007 oddílu Zřídla Kyselka částku ve výši 3.356 Kč za nedostavení se k utkání. V případě neuhrazení v termínu oddílu hrozí další sankce ze strany STK.
5. STK uděluje pokutu 300 Kč za nedostavení se nominovaných hráčů okresního výběru těmto oddílům: Sokol Chyše, TJ Vojkovice, Sokol Útvina

Fotbalové trapasy

17. září 2007 v 9:32 | r.r. |  Aktuality

Reprezentační srazy jsou náročné. Ani ne tak pro hráče, jako spíš pro nás, pro fanoušky. Takže zkuste se na náš fotbal podívat z trochu jiného pohledu, i když reprezentaci se nelze nevyhnout. Pojďte shlédnout deset největších trapasů našeho fotbalu za poslední léta a zkuste je nějak seřadit.

VÝSLEDKY 6. KOLA III. TŘÍDY A DALŠÍCH SOUTĚŽÍ

15. září 2007 v 18:47 | r.r. |  Sezóna 2007/2008

DC BACARDI KARLOVY VARY - JAVOR BRAŽEC 5:1 (1:1)

Karlovy Vary- Javor Bražec sehrál vynikající zápas (i když konečné skóre tomu moc nenapovídá) na horké půdě DC Bacardi K. Vary.
Skóre otevřeli domácí již v 9. minutě 1:0. Javor se však nepoložil a snažil se vyrovnat. S Javorem to vypadalo hodně špatně ve 20. minutě, když v malém vápně hostů reflexivně šáhl po míči Milan Hajducký. Rozhodčího Rusňák za to poslal hráče předčasně do sprch a nařídil pokutový kop, který bravůrně chytil bražecký golman Jiří Novák. Hosty chycená penalta vyburcovala k pěkným akcím. Jednu z nich proměnil ve 28. minutě Petr Čurha po přihrávce Romana Bílýho 1:1. Tento stav vydržel až do konce první půle.
Druhý poločas Bacardi rozjeli ve velkém stylu. Hned ve 46. minutě domácí upravili na 2:1 pěknou střelou k tyči z přímého kopu. Na hostech se už začala projevovat únava vyplívající ze hry v deseti a tak domácí podnikali útok za útokem na branku Javoru. Ve 49. minutě zvýšily na 3:1. V 53. minutě dostal zbytečnou žlutou kartu Roman Němec, když si rozhodčí všiml, že má v uchu náušnici. V 63. minutě si vybrala slabou chvilku obrana Javoru, když dostala v jedné minutě hned dva góĺy a stanovili tak konečný výsledek 5:1.
Sestava Javoru Bražec:
Novák Jiří, Šťovíček Miroslav, Kozler Jaromír, Pancner Vladimír, Rehák Petr, Mastný Václav (50. minuta Cibulka Jiří), Hajducký Milan, Čurha Petr (57. minuta Rolník Tomáš), Rambousek Lukáš, Bílý Roman, Forgo Marek (74. minuta Kuneš Petr).

JAVOR BRAŽEC - FC KYSELKA 2:3 (0:2)

Bražec/ Javor Bražec sehrál další smolný zápas.

4. KOLO

3. září 2007 v 16:44 | r.r. |  Sezóna 2007/2008

SOKOL ŽLUTICE B - JAVOR BRAŽEC 3:0 (1:0)

Žlutice - Zápas, který Javor Bražec odehrál ve Žluticích byl pro Javor dosti krutý a smolný.
Bražec nezačal vůbec dobře. Bražečtí se ne a ne dostat do toho správného fotbalového rytmu. A tak se stalo co se muselo stát. Žlutičtí využily v 18. minutě jednu z mnoha svých šancí a skórovali 1:0. Při zákroku poprvé zajel domácí hráč do našeho golmana Jířího Nováka. Na střídačce jsme dlouho s hrůzou očekávali zda bude moci Novák pokračovat v zápase. Po ošetření mohl v zápase pokračovat.
Do druhé půle nastoupil Javor Bražec jako vyměněný. Ale tak jak se to dařilo domácím v první půly, tak i Javor zahazoval jednu šanci za druhou. A když už se Javoru v 50. minutě podařilo skórovat, tak rozhodčí Polívka začal kouzlit a čarovat a branku neuznal, z důvodu ofsaidu střelce Marka Forga (ofsaid nezaregistroval ani domácí pomezní). Po skrumáži vzniklé neuznáním branky ještě udělil rozhodčí žlutou kartu Zdenkovi Reichlovi. Kluci se i přes tento úlet rozhodčího otřepali a drželi domácí na jejich polovině hřiště. V 52. minutě neproměnit jasnou gólovou šanci Zdenek Reichel a v 55. minutě ho stejně tak nepodobil i Lukáš Rambousek.V 58. minutě šel Marek Forgo s míčem na branku hostů zcela sám a v tu chvíli opět zaúřadoval zcela neoběktivní rozhodčí Polívka, který neustále jen postával v kruhu na půli hřiště a když zaslechl z poloviny hostů, že mu cosi říká hráč Žlutic bez ohledu na to, že Marek Forgo už se připravuje vystřelit na zcela osamceného brankaře, hru přerušil a začal mu tam něco vysvětlovat. Všichni čekali, že když už rozhodčí takto přeruší hru bude následovat karetní napomenutí a při nejmenším rozehrání hostů poblíš pokutového území. OMYL ROZHODČÍ POLÍVKA UZNÁVÁ POUZE SVÁ PRAVIDLA (o čemž nás už několikrát přesvědčil i v jiných zápasech)!!! Rozhodčí nechal rozehrát kde zrovna postával a to bylo v kruhu na polovině hostů. V 71. minutě domácí střelily zcela zdecimovanému Javoru branku 2:0. Když už se zápas blížil ke konci dal rozhodčí v 88. minutě domácímu hráči červenou kartu, což se domácím vůbec nelíbilo a rozhodčího častovali nadávkami. A rozhodčí (asi aby si to u svých známích nerozházel) uznal domácím v 89. minutě gól z jasné ofsaidové pozice, kterou mu pomezní signalizoval, ale rozhočí Polívka to z kruhu na půly viděl po svém!
Novák Jiří, Zeman Jaroslav, Kozler Jaromír, Šťovíček Miroslav, Kuneš Petr, Čurha Petr, Rambousek Lukáš, Forgo Marek, Pancner Vladimír, Reichel Zdeněk (59. minuta Rypar Jaroslav), Rolník Tomáš.
Připraven byl: Granec Ladislav

Výsledky 4. kola III. třídy:

Abertamy- Údrč 2:2 (1:1) 60
Branky: Michálek Miroslav, Březina Antonín - Záluský Radek, Kožený Miroslav; Rozhodčí: Polívka Miloslav; ŽK: Štěch Jiří - Gallšneider Josef, Berky Petr

Pila B -Merklín 1:3 (1:0)

Chyše B -Slavia Junior KV 4:0 (1:0) 25

Branky: Lavička Josef, Nekvapil Jiří, Varga Ladislav, Laurich Erik;
Rozhodčí: Suchan Martin

Kyselka -Bacardi KV 0:7 (0:4) 40

Branky: Mestl Josef 2, Nykodým Lukáš 2, Němec Ondřej, Purdyak Juraj, Sirotňák David;
Rozhodčí: Dvořák Jiří; ŽK: Kába Ladislav - Tulák Jindřich, Březina Viktor

N.Hamry- Ol.Vrata 9:1 (4:0) 60

Branky: Novák Matěj 3, Dejl Karel 2, Krajňák Jiří, Vlasatý Robert, Soukup Michal, Rakyta Tomáš - Hubený Petr;